SAP FI/CO Consultant

SAP Consultant
SAP FI/CO senior tanácsadó

Amit kérünk
  • Legalább 5 év SAP tanácsadói tapasztalat
  • SAP S/4HANA Finance és Controlling szakértői ismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Ügyviteli folyamatokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok ismerete
  • Elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszer szemlélet
  • Csapatmunka
  • Tárgyalóképes angol vagy/és német nyelvtudás
  • Problémamegoldó, és kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő- és együttműködési készség
  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény
  • Ügyfélorientáltság

Várható feladatok
  • Részvétel hazai és nemzetközi projekteken
  • Tanácsadói feladatok sikeres megvalósítása: ügyféligények felmérése, megértése, üzleti folyamat javítás és optimalizálás
  • Pénzügyi, számviteli, kontrolling területen SAP Best Practice-k, sztendered megoldások bemutatása, fit-gap elemzés, ehhez kapcsolódó tanácsadás
  • Üzleti folyamatot támogató SAP megoldások tervezése, jövőbeli új folyamat kialakítása ügyféligények és sztenderdek mentén
  • Bevezetéshez kapcsolódó oktatási, támogatási és dokumentációs feladatok elvégzése
  • Törvényi követelmények ismerete, és követése
  • junior kollégák fejlődésének segítése

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben vagy belső SAP FI/CO szakemberként szervezett tapasztalat
  • Folyamszervezési gyakorlat
  • S/4HANA ismeret, bevezetésben való részvétel
  • SAP Fiori ismerete
  • Cloud technológia ismerete
  • Pénzügyhöz kapcsolódó integrációs területek ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődést biztosító hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Inspiráló nemzetközi szakmai közösség
  • tudásmegosztás kultúrája, ahol hozzájárulunk egymás fejlődéséhez
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Egy kisvállalkozás dinamikája egy nagy cég lehetőségeivel párosul
  • Kötetlen munkaidő
  • Hibrid munkavégzés (2 nap home office, 3 nap irodai jelenlét)
  • Nemzetközi környezet, angol nyelv napi szintű használatával
  • Piacképes jövedelem, cafetéria

Iparág
Information Technology
Hely
Budapest
Szakterület
ERP & CRM
Szám:
1184888
Closing date
18 Jun 2024

Beszéljen David Szabo, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06704895293